10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI
 
 
            Her sene saygı ve özlemle andığımız Atatürk’ün ölümünün 79. Yıl dönümü Çelenk Sunma Töreni Kaymakamımız Sayın İlker EKER, Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ, Cumhuriyet Savcımız Sayın Hümeyra BİRLİ, ilçe daire amirlerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, halkımız ve öğrencilerimizin katılımıyla yapıldı.
 
 
            Saat 9.00 da tören alanında başlayan program Kaymakamlık Çelenginin ve Belediye Başkanlığı Çelenginin sunulmasının ardından 9’u 5 geçe sirenler eşliğinde yapılan 2 dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile son buldu.   
 
 
            Anma töreni programı Tefenni Konferans Salonunda Kaymakamımız Sayın İlker EKER, Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ, Hakime Sayın Süreyya ŞAH, Hakime Sayın Gökcen ÇEVİK, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, halkımız ve öğrencilerimizin katılımıyla başladı. Atatürk Ortaokulunun hazırlamış olduğu program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, Şiilerin okunması, slayt gösterileri ve oratoryo çalışmaları ile son buldu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
TEFENNI