HALK GÜNÜ VE HALK TOPLANTISI
İçişleri Bakanlığının talimatıyla vatandaşların sorunlarını birinci elden öğrenebilmek amacıyla başlatılan “Halk Günü ve Halk Toplantısı” toplantısı, Kaymakamımız Sayın İlker EKER başkanlığında Tefenni Konferans Salonunda yapıldı.
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün tarım ve hayvancılık konularında bilgilendirme sunumlarının ardından ilçemize örnek olabilecek sera ve hayvancılık işletmesi bulunan iki vatandaşımız kürsüye davet edilerek konuşmalarını yapmışlardır.
Vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda kurum amirlerimiz hazır bulunmuşlardır.
Toplantının son bölümü olan dilek, şikayet ve önerilerin dinlenilmesi bölümünü Kaymakamımız Sayın İlker EKER yönetmiştir. Bu bölümde vatandaşların dilek, şikayet ve önerileri Kaymakamımız tarafından dinlenmiş, kurum müdürleri tarafından not edilmiş, çözüm üretilmesi için ilgili kurum amirlerine talimatlar verilmiştir. Katılımcılar tarafından iletilen dilek, şikayet ve isteklerin yerinde tespit ve çözümü için olumlu bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Bu toplantıların her ayın ikinci haftası yapılmasına devam edileceği belirtilmiştir.