Görev Yapmış Kaymakamlarımız
 
1   Şefik EROL   (29.12.1945)
2   Şefik ÜLKÜ   (30.04.1946)
3   A.Rıza ULUSMAN   (04.05.1948)
4   Tevfik KILIÇARSLAN   (01.04.1949)
5   Ali Kemal BİROL   (12.01.1951)
6   Zekeriya ÇELİKBİLEKLİ   (11.02.1952)
7   Durmuş ERKALE   (27.09.1955)
8   Ali ÖNCÜ(P.Albay)   (24.02.1956)
9   Bülent ERYÜKSEL   (13.08.1957)
10   Reşat ÇAKMAK   (1961-1963)
11   Sebahattin KARAHÜYÜK   (02.06.1966)
12   Zeki TAYYAR   (23.08.1966)
13   Necati ÖZEN   (23.10.1966)
14   Muammer KÜÇÜKKAYA   (23.12.1967)
15   Mekin ÖZÇAMUR   (01.04.1968)
16   Akif TIĞ   (26.08.1969)
17   Ümit ESMER   (11.11.1969)
18   Z.Erşan GÜNER   (23.02.1973)
19   Sebahattin ATAKAN   (24.11.1973)
20   Yüksel AYHAN   (1977-1978)
21   Mehmet ÇELİK   (1978-1979)
22   Şener SARIÇİFTÇİ   ( 1979 )
23   Selman YENİGÜN   ( 1980 )
24   Mustafa DÖNMEZ   ( 1980 )
25   Musa ÇOLAK   ( 1981 )
26   A.Haydar KÜÇÜK   ( 1981 )
27   Musa ÇOLAK   (1981-1984)
28   Ahmet OZAN   ( 1984 )
29   Abdullah ATEŞ   (1984-1985)
30   A.Turgay ALPMAN   (1985 - 1990)
31   M.Celalettin LEKESİZ   (1990 - 1991)
32   Zeki ARSLAN   ( 1992 )
33   K.Akın GÖZEL   ( 1992 )
34   Rıza DALAN   ( 1994 )
35   Ubeydullah ERİN   ( 1996 )
36   Mustafa ÖZTAŞ   (1998-2000)
37   İsmail KARADAŞ   (2000-2001)
38   Ömer ÖZCAN   ( 2002 )
39   Ramazan KURTYEMEZ   (2002-2003)
40   Ünal COŞKUN   ( 2003 )
41   Turgay ÜNSAL   (08.12.2003 - 16.03.2004)
42   Gürkan POLAT   (16.03.2004 - 10.10.2005)
43   Muhammet ÖNDER   (14.04.2006 - 05.10.2007)
44   Levent YETGİN   (19.10.2007 - 28.03.2008)
45   Eyüp FIRAT   (04.04.2008 - 07.08.2010)
46   Mehmet AYHAN   (11.08.2010 - 30.10.2010)
47   Bayram TÜRKER   (02.10.2010 - 18.02.2011)
48   Tuncay TOPSAKALOĞLU   (18.02.2011 - 12.08.2013)
49 Onur YENİAY (19.08.2013 - 15.12.2016)
50   İlker EKER                                                   (15.12.2016-Görevde)
 
 
 
 
 
TEFENNI